מתנות מקוריות לעובדים

לא חסרים כאן ימים שבהם שוברים את הראש מה להעניק לעובדים: חגים, יום האישה, ימי הולדת, פרישה וכו…
אנחנו כאן כדי לעזור ולהציע מתנות מקוריות וגם הומוריסטיות לעובדים ולצוות שלכם.
מגוון גדול של איורים בשילוב אובייקטים מצולמים שבטוח יעלו להם חיוך על הפנים.


צריכים עזרה? צרו איתנו קשר ונרכיב יחד את המתנה המושלמת.

מתנות מקוריות לעובדים - באנר 1
תעודת הצטיינות
מתנות מקוריות לעובדים - באנר 2
מתנות מקוריות לעובדים - באנר 3
מתנות מקוריות לעובדים - באנר 4
מתנות מקוריות לעובדים - באנר 5
מתנות מקוריות לעובדים - באנר 6


בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט בעלי עסקים קטנים וגדולים כאחד המבינים את החשיבות בחיפוש אחר מתנות מקוריות לעובדים לחגים ו/או למועדים מיוחדים במהלך השנה. לא מעט מחקרים קושרים בצורה ישירה בין מתנות לעובדים לבין חיזוק תחושת השייכות של העובד ואף העלאת הפרודוקטיביות שלו והזיקה שלו למקום העבודה. אנו מאמינים כי בחירת מתנות מקוריות לעובדים היא מלאכה לא קלה אך עדיין אפשרית – Boring At Home פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

כיצד בוחרים מתנות מקוריות לעובדים?

בחירת מתנות מקוריות לעובדים יכולה לעיתים להיות מלאכה לא קלה במיוחד, הלכה למעשה אנו מאמינים כי כבר משיטוט קטן ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש ראיתם לא מעט אפשרויות שחוזרות על עצמן ומרגישות בנאליות במיוחד. אם הגעתם לכאן אתם לא אנשים בנאליים ואתם רוצים לתת מתנה מקורית בעלת ערך מוסף לעובדים שלכם.

כיום Boring At Home נותנת לכם את האפשרות ליהנות ממגוון רחב של מתנות מקוריות לעובדים החל מתמונות לחדרים ייעודים בבית, איורים אישיים, גלויות, מטריות ממותגות לצד שלל עיצובים שונים בהתאמה אישית.

האם ניתן להתאים אישית מתנות לעובדים?

לא מעט בעלי עסקים תוהים האם ניתן להתאים אישית מתנות לעובדים או שמא הרכישה צריכה להיות ממוקדת, סיטונאית ויש לקוות כי כל העובדים בסופו של יום יתחברו אל המתנה. אנו מאמינים כי כל עובד הוא עולם ומלואו ואין מן הנמנע שנוכל להתאים אישית עבורו מתנה מקורית ואיכותית אליה הוא יוכל להתחבר. Boring At Home עובדת ללא לאות ונותנת לכם את האפשרות ליהנות מאיורים בהזמנה אישית בה אתם שותפים לכל התהליך מתחילתו ועד סופו, האיורים הינם בגדלים וצבעים שונים ובהתאמה אישית עבורכם. כמו כן, ניתן למצוא מגוון רחב של תמונות לחללים, גלויות, מטריות ושאר מוצרים המותאמים אישית עבור העובדים האהובים והמסורים שלכם.

מדוע מומלץ לרכוש מתנות מקוריות לעובדים אצל Boring At Home?

Boring At Home זהו המקום בו הדמיון עובד שעות נוספות ונחשב עבור בעלי עסקים רבים הבחירה הטבעית בכל הקשור לרכישת מתנות מקוריות לעובדים. אצלנו ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים לצד עיצובים בהתאמה אישית המותאמים עבור העובדים שלכם באיכות גבוהה ועיצוביות מרשימה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ונאפיין יחד אתכם את המתנה הבאה שלכם!