מתנות מקוריות לגננות

איזה כיף שאפשר להגיד תודה בצורה מקורית, משעשעת ומרגשת, לאלו שעזרו לילדים שלכם לצמוח ולפרוח.
עם התמונות שלנו הגננות, הסייעות והמורות בטוח יתרגשו ויחייכו.
מתוך מלאי התמונות הגדול, ישנן כמה שמתאימות בול למתנות סוף שנה וחגים לגננות ולצוותים החינוכיים.
את חלקן תוכלו לראות ממש כאן, וכמובן שיש עוד המון. ואל תשכחו להוסיף הקדשה.
ניתן גם לפנק את הגננת או המורה באיור אישי אליו הן לא ישארו אדישות – בהבטחה.


צריכים עזרה? צרו איתנו קשר ונרכיב יחד את המתנה המושלמת.

ההמלצות שלנו לאיורים קיימים לצוות החינוכי:

מספר דוגמאות של איורים אישיים לצוות החינוכי:

 

הן נמצאות עם הילדים שלנו לא מעט שעות במהלך היום ומקדישות להם המון אהבה. אחת הדרכים להוקיר להן תודה והערכה היא באמצעות מתנות, שמביאות אתן תשומת לב רבה. מתנות מקוריות לגננות הן חלק בלתי נפרד מהעניין הזה, והן יכולות לבוא לידי ביטוי בצורות שונות. ניתן לבחור תמונות משעשעות ומקוריות בתוספת הקדשה אישית, גלויות מעוצבות עם כיתוב הומוריסטי שאפשר לתלות בכל מקום, איור בהזמנה אישית שבטוח יעלה להן חיוך ואפילו מארז הומוריסטי.

איך בוחרים מתנות מקוריות לגננות?

כדי למצוא מתנות מקוריות לגננות שעונות על המטרה, חשוב תחילה להגדיר את הצרכים ואת התקציב. כמה כסף מוכנים להקדיש לטובת העניין וגם מי הוא בדיוק קהל היעד. האם אלו גננות צעירות בגילן או ברוחן? האם אלו גננות שיש להן תחביב מסוים? אם מתלבטים במה לבחור ומדובר בגננות שיש להן הכל, מתנות מקוריות הן בהחלט הפתרון הנכון.

האם אפשר להתאים אישית מתנה לגננת?

התשובה לשאלה הזו היא בהחלט כן. אפשר להתאים מתנה אישית לגננת על ידי הזמנת איור מעוצב. איור בהתאמה אישית לוקח בחשבון פרמטרים מסוימים, הרלוונטיים לאותה גננת, לאותה אישה שכל כך חשובה בחיינו ובחיי הילדים שלנו והוא ללא ספק ישמח ויפתיע כל אחת. אפשר לשלב באיור הזה גם טקסט עם אמירה אישית מרגשת או משעשעת או כל אלמנט אחר שרוצים כדי להפוך את זה לעוד יותר מיוחד.

למה מומלץ לבחור מתנות לגננות באתר Boring At Home?

כפי שציינו מעלה, לא פשוט למצוא מתנות מקוריות ובייחוד לגננות שיש להן הכל. חשוב לנו לשמח את הנשים האהובות האלו במתנה קצת אחרת ואישית, וודאי, וחשוב עוד יותר שהיא גם תהיה מזכרת מאותה תקופה שתעורר שמחה וחיוך, ותשאר איתן לעד. סטודיו Boring At Home מציע מבחר נהדר של מתנות מקוריות לגננות בתצורת איורים מכל מיני סוגים, בין אם על תמונות, גלויות מחברות או מארזים. כל  האיורים כוללים אובייקטים מצולמים, אשר נותנים ערך מוסף.

לפרטים נוספים אודות המתנות שלנו ומענה לכל שאלה, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 052-8333021.